Cuvée Cabernet Franc - Merlot IGP 2021 Domaine La Provenquière Languedoc

265 Kč / ks
Objednáno

červené víno suché 0.75l

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cuvée „Cabernet Franc-Merlot“ se vyrábí z našich jílovito-vápencových půd. Svěží a ovocné víno , nechte se zlákat jeho jiskřivou rubínovou barvou , výraznými vůněmi červeného ovoce, švestek a hedvábných taninů.

ODRŮDY : Cabernet-Franc, Merlot.

TERROIR : Vysazuje se na jílovito-vápencových půdách a na vápencovém svahu orientovaném na sever.

VINIFIKACE : Dlouhá macerace a přečerpávání během fermentace. Zrání v betonových kádích pro podporu výrazu ovoce a zachování veškeré čerstvosti.

CHARAKTERISTIKA : Jeho roucho je brilantní a rubínové barvy. Jeho vůně je expresivní a dominují jí tóny velmi zralého červeného ovoce. Jeho ústa jsou hustá a plná, poznamenaná švestkou, lékořicí a zeleným čajem.

SERVIS : 16-18°C

 Vypijte do 5 let.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

LA PROVENQUIÈRE, VINAŘSKÝ A RODINNÝ STATEK OD ROKU 1954

V srdci languedocských vinic, Domaine La Provenquière zachovává vinařské a rodinné dědictví čtyř generací vášnivých vinařů , stejně jako dědictví jedinečného místa ponořeného do téměř pěti století historie.

Právě v Capestang, vinařské vesnici v Hérault, poblíž Béziers a slavného Canal du Midi , stojí za elegantní vstupní branou klidný a majestátní Château de la Provenquière.

Rodina Robert-Boularand zde vyjadřuje veškeré své vinařské know-how prostřednictvím široké škály odrůdových vín IGP Pays d'Oc a IGP Coteaux d'Ensérune v barvách bílé, červené, růžové a oranžové.