Hibernal pozdní sběr 2018 vinařství Juřeník&Žďárský

230 Kč / ks

bílé víno suché 0.75L

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pozdní sběr, suché
Velké Bílovice, trať Nová hora
Vinařská oblast Morava

Vychutnejte si naše elegantní vína, u kterých jsme dbali na zachování odrůdového charakteru. Tato vína se zrodila z ručně sklizených bobulí a byla jim věnována ta největší péče a potřebný čas. Hlavními principy výroby se stala přirozenost, šetrné zpracování a minimální použití preparátů a síry.

Zbytkový cukr 0,6 g/l
Obsah kyselin 6,2 g/l
Obsahuje oxid siřičitý
Č. šarže 18-03
Ev.č.j. 79H1-19/34
Alk. 13 % obj.
Obsah 0,75 l
Počet etiket: 2800

 

 

Vinařství Juřeník & Žďárský bylo založeno v roce 2012. Víno však vyrábí od roku 2008, kdy se ze záliby zrodila touha, dát ochutnat brodské víno nejenom rodině a přátelům, ale i všem dalším milovníkům vína.

Mladé vinařství s roční produkcí okolo 10 000 lahví. Díky tomu si však můžou dovolit dát svým vínům tu největší péči. Ke zpracování vína používají nejmodernější a nejšetrnější technologie, které jsou na světovém trhu k dostání. Stejně tak dbají na užívání kvalitních přírodních preparátů bez jakýchkoliv škodlivin a alergenů.

V současné době získávají bobule od pečlivě vybraných moravských dodavatelů. Májí však velký sen. Obnovit dlouholetou vinařskou tradici v našem regionu a vysadit vinohrady vlastní.

motto vinařství je: S ÚCTOU K PŘÍRODĚ A TRADICI.