Chardonnay Vejce 2019 vinařství Juřeník&Žďárský

420 Kč / ks
Momentálně nedostupné

NATURÁLNÍ bílé víno suché 0.75l

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedná se o naturálně vyrobené víno v limitované edici 860 lahví, které si vás získá svou přirozeností a originalitou. Jeho jedinečnost vychází z výroby bez použití konvenčních kvasinek a dalších aditiv.

Víno má zlatavě žlutou barvu a elegantní vůni s ovocným aroma. Chuť je kulatá, výrazná s minerálním dlouhým závěrem. Víno je nefiltrované a obsahuje jen nezbytné množství síry, které bylo dodáno až před lahvováním. Víno zrálo 12 měsíců v betonovém vejci.  Vejce se nemůže čistit žádnou chemií ani vyplachovat chlorovanou vodou. Tím se k Vám dostává víno 100% čisté a přírodní.

Zbytkový cukr 0,6 g/l
Obsah kyselin 5,2 g/l
Alk. 12,5 % obj.

archivace 3 - 8 roků.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Vinařství Juřeník & Žďárský bylo založeno v roce 2012. Víno však vyrábí od roku 2008, kdy se ze záliby zrodila touha, dát ochutnat brodské víno nejenom rodině a přátelům, ale i všem dalším milovníkům vína.

Mladé vinařství s roční produkcí okolo 10 000 lahví. Díky tomu si však můžou dovolit dát svým vínům tu největší péči. Ke zpracování vína používají nejmodernější a nejšetrnější technologie, které jsou na světovém trhu k dostání. Stejně tak dbají na užívání kvalitních přírodních preparátů bez jakýchkoliv škodlivin a alergenů.

V současné době získávají bobule od pečlivě vybraných moravských dodavatelů. Májí však velký sen. Obnovit dlouholetou vinařskou tradici v našem regionu a vysadit vinohrady vlastní.

motto vinařství je: S ÚCTOU K PŘÍRODĚ A TRADICI.