vinařství Sing wine-Velké Bílovice

VŠICHNI Z VINAŘSTVÍ SING WINE

Naše životní pouto je skryto v hudbě. Věříme, že s láskou děláme víno, po kterém vám bude do zpěvu a naladí vás nejen na dobrou notu. Moderní postup ve výrobě, design založený na jednoduchosti ale především příběh lidí, jejich každodenním odhodlání a absolutní oddanosti práci dělá víno Sing Wine vínem se skutečnými hodnotami.

Manžele Tomáš a Sáša Teturovi hospodaří ve Velkých Bílovicích již několik desítek let. K rodinné tradici výrobě vína přivedli a lásku k vínu předali i svým dvěma synům.

Řady vín

Víno vyrábíme ve čtyřech základních kategoriích – Line Classic, Line Fresh, Line Exclusive a Line Premium, které jsou tvořeny odrůdami, zrajícími na našich vinohradech, Ryzlink vlašský, Ryzlink rýnský, Müller Thurgau, Veltlínské zelené, Irsai Oliver, Rulandské šedé, Chardonnay, Sauvignon, Tramín červený, Modrý Portugal, Zweigeltrebe, Cabernet Sauvignon, Dornfelder, Rulandské modré, Svatovavřinecké a Frankovka.

Line Classic: Řada Classic jsou zemská vína, suchá, s maximálním obsahem cukru 5g/l. Vína jsou svěží s příjemným odrůdovým charakterem a vhodná pro každodenní využití jak v gastronomii, tak i pro příjemná a dlouhá posezení s přáteli a rodinou.

Line Fresh: Řada Fresh je tvořena zemskými, jakostními a přívlastkovými víny, která jsou jemně naperlena. Vína z této řady jsou tak ideálním společníkem pro letní dny, grilování, jako přípitek nebo dezertní víno.

Line Exclusive: V nabídce řady Exclusive jsou jakostní a přívlastková vína s různým obsahem zbytkového cukru, vyvážená výraznou ale příjemnou kyselinkou. Obsah alkoholu je vždy přizpůsoben vyzrálosti hroznů a tedy i zbytkovému cukru. Vína se hodí k významným i nevýznamným příležitostem, jsou mohutnější a uhlazenější než vín řady Classic.

Line Premium: Řada Premium nabízí kolekci jakostních a přívlastkových vín suchých, polosuchých a polosladkých, jejich obsah cukru se pohybuje od 4 do 17g/l a alkoholu do 12 %. Tato vína se vyznačují svou ovocitostí a intenzivní vůni.

Žádné produkty značky vinařství Sing wine-Velké Bílovice nebyly nalezeny...