Bag in Box Pinta Negra bílé víno 3L vinařství Adega Mãe Portugalsko

350 Kč / ks
Skladem

bílé víno suché 3l

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pinta Negra = Černá skvrna

Citrusové a tropické tóny spojené s dokonalou kyselinkou pro víno, kde je vždy přítomna svěžest; vyváženost a všestrannost, v každodenní bílé, připravené jako doprovod těchto nekonečných letních odpoledne spolu se sardinkou nebo jakýmkoli jiným pokrmem z moře.

Bílá s jemnou vůní s lehkou citronovou, květinovou vůní, pomerančovým květem a bílým ovocem, vše v jednoduchém a vyváženém designu; Přítomnost odrůdy Arinto zde zanechává svěží kyselinku, lehké tělové víno s živým, ovocným a osvěžujícím závěrem.

odrůdy: Fernão Pires a Arinto

alk.13%,  zbytkový cukr 1.5 g/l, kyseliny: 6.2 g/l

cena za 1l = 11,- Kč

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Adega Mãe

Adega Mae je velmi moderní vinařství, jehož první sklizeň hroznů proběhla v roce 2010. My jsme toto vinařství do naší nabídky zařadili na jaře 2016.  Na vinařství Adega Mae narazíte po necelé hodině jízdy autem z Lisabonu směrem na sever, poblíž města Torres Verdas. Zdejší vinice jsou pod výrazným vlivem Atlantského oceánu. Mísí se tu vliv Atlantiku, kontinentálního a středomořského klimatu. Specifické podmínky dávají prostor pro vznik velmi zajímavých vín. Na produkci ve vinařství dohlíží známý vinař Anselmo Mendes