obchodní podmínky

Obchodní podmínky Internetového obchodu Vinotéka ve dvoře

1. Úvodní ustanovení

Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě www.vinoteka-vedvore.cz jehož provozovatelem je Magdalena Vaňková - Vinotéka ve dvoře, IČ: 10182110. Nejsem plátcem DPH.

Kupujícím je pro účely těchto podmínek každý, kdo zašle prodávajícímu objednávku na koupi zboží z nabídky prodávajícího.

Kupující je povinen se s těmito obchodními podmínkami seznámit před odesláním objednávky. Odesláním objednávky potvrzuje souhlas s těmito obchodními podmínkami a také potvrzje, že již dovršil 18 let.

2. Objednávání

Objednávku lze uskutečnit těmito způsoby:

  1. prostřednictvím internetového obchodu www.vinoteka.vedvore.cz, 
  2. e-mailem na adresu:  vinoteka-vedvore@centrum.cz

Objednávky naší VLASTNÍ dopravou jsou pouze po hl.městě Praha:

Vína lze objednat s dopravou po Praze zdarma od 1.000,- Kč.

Při objednání za částku nižší, tedy do 999,.Kč, bude účtováno dopravné po Praze 120,- Kč

Objednávky dopravou MESSENGER  zajistíme po celé ČR:

paušální poplatek je 190,-Kč, při nákupu od 4000,- je doprava zdarma.

 

 

při objednávce 9 a více kartonů prosíme zákazníky o dotaz na email, nebo tel. 777 560 650

Zrušení objednávky:

Pokud se zákazník rozhodne zrušit objednávku před expedicí, je toto možné provést bez sankcí po dohodě s dodavatelem (Vinotéka ve dvoře) elektronickou formou: vinoteka-vedvore@centrum.cz., nebo telefonicky 777 560 650.

Pokud zákazník zruší objednávku na až místě doručení, tedy doprava byla již započata, bude požadován storno poplatek 120,- Kč.

3. Dodací podmínky

Objednané zboží je dodáno na fakturační adresu uvedenou na objednávce ( není-li uvedena jiná adresa dodání ) nejpozději do 2 pracovních dnů po potvrzení objednávky. V případě, že zboží není skladem tak dle dohody.

Objednávky přijaté po 15 hodině se automaticky zařadí jako příjem následující pracovní den. Distribuce je zajišťována firemním vozem s telefonickým kontaktem na zákazníka.

Je ve vlastním zájmu kupujícího, aby uvedl aktivní telefonické spojení a vybral adresu dodání, kde bude v rámci pracovní doby k zastižení.

Objednávka s osobním převzetím:

Zboží je možné také odebrat osobně přímo v prodejně: Belgická 35, Praha 2, Po, Čt, Pá: 10 - 18 hod, Út a Stř: 13.30 - 18 hod.

Rezervace zboží trvá 4 pracovní dny. Pak se objednávka automaticky ruší a zboží je dáno do dalšího prodeje.

4. Platební podmínky

Všechny ceny uvedené v tomto internetovém obchodě jsou ceny konečné . NEJSME PLÁTCI DPH. Kupní cena zboží je stanovena cenami platnými ke dni objednání.

Možné způsoby platby:
  • platba předem na bankovní účet ( zboží bude dodáno až po připsání finanční částky na účet )
  • dobírkou - pouze platba hotově přepravci při převzetí zboží
  • kartou , nebo hotově - při osobním převzetí zboží v kamenném obchodě

5. Reklamace

Oznámení o zjištěných vadách musí kupující učinit u prodávajícího písemně ( e-mailem ), nebo osobně v prodejně. V oznámení uvede zjištěné vady. K reklamaci je nutné doložit doklad o zaplacení a dodání zboží( vína), jehož vady jsou reklamovány.

Prodávající nepřebírá odpovědnost za škody způsobené vnějšími událostmi, chybnou manipulací nebo špatným skladováním zboží, což se stává při nepřevzetí zboží od kurýra apod.

6. Ochrana osobních údajů

Osobní údaje kupujícího, které vyplnil při odeslání objednávky, slouží výhradně pro vnitřní potřebu firmy Vinotéky ve dvoře a nejsou poskytovány třetím osobám.