Cabernet Sauvignon 2018 Adega Mãe IG Lisabon Portugalsko

280 Kč / ks
Skladem

červené víno suché 0.75l

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vyjádření intenzity a elegance v mimořádné mezinárodní odrůdě hroznů, která v atlantickém terroir odhaluje velkou osobnost. Demonstruje své rostlinné tóny, divoké ovoce a trochu koření; Vyznačuje se dobře integrovaným sudem a pevnými taniny, které se hodí k pokrmům z červeného masa a zvěřiny.

Červená barva se středně vysokou hloubkou; Bohaté aroma dobře identifikovatelné s odrůdou Ca-bernet Sauvignon, rostlinný nádech, krabička od tabáku, zelený pepř, kontrastující se složkami zralého ovoce, jako jsou ostružiny a borůvky, lehký kouř a dobrá integrace dřeva; dobrý objem v ústech, přítomnost kvalitních tříslovin zjemněných zralým ovocem a vliv sudu, kde zrálo v dokonalé rovnováze; intenzivní a chutný závěr.

zb.cukr: 1.1. g/l, kysel. 5.98 g/l, alk. 14.5%

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Adega Mãe

Adega Mae je velmi moderní vinařství, jehož první sklizeň hroznů proběhla v roce 2010. My jsme toto vinařství do naší nabídky zařadili na jaře 2016.  Na vinařství Adega Mae narazíte po necelé hodině jízdy autem z Lisabonu směrem na sever, poblíž města Torres Verdas. Zdejší vinice jsou pod výrazným vlivem Atlantského oceánu. Mísí se tu vliv Atlantiku, kontinentálního a středomořského klimatu. Specifické podmínky dávají prostor pro vznik velmi zajímavých vín. Na produkci ve vinařství dohlíží známý vinař Anselmo Mendes