portské víno Special Reserve Ruby Pocas Douro
dezertní víno sladké, objem lahve 0.75l
Prémiová směs kvalitních rubínových portů, vybraných z nejlepších z několika sklizní, schválených IVDP (Instituto dos Vinhos do Douro e do Porto) pro použití označení Special Reserve
- Zrání: Ve velkých dřevěných kádích po dobu v průměru 4 až 6 let, poté smícháno v nerezových tancích, aby si zachoval svůj klasický plný styl, bohatý a dobře vyvážený
- alk: 19,6 %
- Hrozny: Touriga Nacional, Touriga Franca, Tinta Roriz, Tinta Barroca, Tinto Cão
Doplňkové parametry
Kategorie: | portská vína |
---|---|
EAN: | 5601085010622 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Poças má v současnosti tři statky o celkové rozloze 100 hektarů , z nichž každý se nachází v jiné části vymezeného regionu Douro.
Portfolio Poças se svou stoletou historií nadále roste v kvantitě i kvalitě a stává se stále viditelnějším na světové scéně.
Jeho široká škála portských a douro vín DOC jasně ukazuje úspěch jeho experimentálního, kreativního přístupu, přičemž Poças byl průkopníkem ve výrobě tichých vín ve vymezené oblasti Douro.